Blog

Pojištění na pokuty – recenze nezaplatim.cz

28. května 2019 18:17:28 | nezaplatim.cz |
blog_clanek03_pojisteni-na-pokuty-recenze-nezaplatim.cz_foto(1).jpg
Že bychom si psali sami recenzi na vlastní firmu? Kdepak, nechme promluvit uživatele z fóra www.30kmh.cz

dan010: Já jsem si to objednal a zrovna začínáme řešit první přestupek, takže zde budu referovat, jak to probíhá. Prozatím mám zkušenosti takové, že na jakýkoliv email s dotazem dostávám odpověď v podstatě okamžitě (pokud pošlu ve dne, dostanu odpověď ještě ten den, pokud pošlu večer, tak hned druhý den ráno). Domluva a přístup perfektní a prozatím tedy naprostá spokojenost a jsem přesvědčen, že i řešení přestupku bude probíhat stejným způsobem. Pokud bych si tím nebyl jistý, tak bych si to neobjednával a nedoporučil to ani dvěma společníkům z firmy, kteří si to objednali také.

Tak v mém případě už se událo několik kroků a musím říct, že komunikace s nezaplatim.cz je perfektní, vše úřadu dodávají v přesně stanovených lhůtách a já jsem o tom vždy informován i s vysvětlením proč se to teď takto udělalo a i s očekávaným dalším postupem úřadu a jaká bude naše další taktika. Pokud mám k tomu nějakou otázku, tak je mi okamžitě odpovězena a vše vysvětleno.
Takže zatím naprosto perfektní a mohu jen doporučit.

Jeník: Zdravím, službu mám objednanou. V běhu už je i jeden přestupek. Hrozně mě překvapilo, že přestože v době objednání byl již spáchaný, tak nezaplatim.cz nechce žádnou přirážku. Takže pokud vše klapne tím správným směrem, koupím si tričko, polepím si auto a místo "dobrý den" budu říkat "znáte nezaplatim.cz?" :-D Perfektní přístup.

skythelimit: Takže lidi, tihle jsou úplně někde jinde, ale úúúúplně. Jejich komunikace, přístup, ceny apod. to se vůbec nedá srovnávat s "konkurencí". Jednají na rovinu na rozdíl od kocourů přesně napíšou co mají v plánu dělat, jaký můžou mít výsledek ALE to co všechny zajímá así nejvíc, tak jejich ceny jsou opravdu top. Pro představu, za co chtějí Kocouři 35 tisíc korun tak oni chtějí 5000 korun a jsem si stoprocetně jistý, že služby jsou naprosto srovnatelné ne-li lepší.

Stepa: Momentálně mi řeší jednu žalobu k mnou vedenému případu a jeden případ úplně od začátku. Budu pečlivě referovat. Nicméně komunikace profesionální, první dojem skvělý.

Jenyk: Já mám s nimi v běhu jednu drobnost a rovněž velmi chválím. Komunikace perfektní, respektují mé přání na trochu nestandardní dělbu odpovědností, reagují dobře a rychle. Ve spojení s tímto fórem a trochou vlastního času získá člověk konečně pocit, že vůči státu není jen ovce na holení.

I_oupi: Já si dnes bez nezaplatim už asi ani neumím představit, že bych jezdil, nicméně se bojím aby díky podobným jako MikeJePan nebylo nezaplatim nějak znevýhodněno nebo aby to nemělo dopad i na ně.

Mhzz: Doplňuji dalšího mého kamaráda, který je také klientem. Převzali i 2 přestupky spáchané před uzavřením smlouvy, s mnou rozjetou "obhajobou". Komunikace špičková, řešení taktéž. Není co vytknout.

Ajfel: Chtěl bych touto cestou poděkovat a hlavně doporučit nezaplatim.cz protože mi poskytly služby, které se nedají vyvážit zlatem a po dvou létech jsme zdolali úředního šimla. Všem vřele doporučuji neboť tito spoluobčané jsou zkušení a dovedou téměř nemožné. Ještě jednou opravdu smekám.

MartinDemo: Dobrý večer, chtěl bych touto cestou poděkovat firmě nezaplatim.cz za úspěšné vyřešení případu překročení rychlosti v obci o 44kmh. Vstřícné jednání, případ si převzali až po spáchání přestupku a úspěšně vyřešili. Firma DAS mě ihned poslala víte kam, že s případem nelze už nic dělat a proto jsem zvolil Nezaplatím.cz a nelituji toho. Mohu jen doporučit.

Zdroj: 30kmh.cz