Ceny

FYZICKÁ OSOBA

2 990 Kč/rok (249 Kč/měsíc)

Zastupujeme fyzickou osobu při spáchání jakéhokoliv dopravního i nedopravního přestupku. V případě dopravního přestupku se tento tarif vztahuje na řidiče motocyklu, vozidla do hmotnosti 3 500 kg s maximálně 8 místy k sezení bez místa řidiče a na řidiče traktoru.
Při hromadném poskytnutí služeb 10 a více fyzickým osobám poskytujeme celkovou slevu ve výši 20 %.

Objednat

VOZIDLO

3 990 Kč/rok (333 Kč/měsíc)

Zastupujeme řidiče, resp. provozovatele vozidla s danou registrační značkou. Tento tarif je vhodný zejména pro právnické osoby (firmy, družstva, spolky apod.) nebo rodiny, v nichž dané vozidlo řídí více osob. Vztahuje na řidiče motocyklu, vozidla do hmotnosti 3 500 kg s maximálně 8 místy k sezení bez místa řidiče a na řidiče traktoru.
Při hromadném poskytnutí služeb pro 5 a více vozidel poskytujeme celkovou slevu ve výši 20 %.

Objednat

MÁM PROBLÉM

od 2 990 Kč

Obrátit se na nás můžete i tehdy, pokud nejste naším klientem. Za takové situace nejprve posuzujeme, zda případ převezmeme, a to na základě řady faktorů. Pokud jsme ochotni případ převzít, účtujeme si podle individuální dohody se zájemcem jednorázovou částku dle složitosti případu, stadia správního řízení, hrozící výše sankce apod. V této částce je automaticky zahrnut jeden z vybraných tarifů, zaručujících Vám poskytování služeb následujících 12 měsíců. Zájemce o zastupování však oproti registrovanému klientovi nemá nárok na jakoukoliv kompenzaci z naší strany, pokud bychom v již existujícím případě náhodou nedosáhli požadovaného úspěchu.

Poptat