Reference

 • Jiří Marek

  Jiří Marek

  35 let, finanční poradce

  Pracuji jako finanční poradce, ale v právních a dopravních věcech potřebuji radit já sám. Již jsem vyzkoušel několik placených služeb, ale teprve na nezaplatim.cz komunikace a řešení případů probíhalo na úrovni, jakou bych si představoval. Navíc mi vyřešili i přestupek související s venčením psa, což mi velmi pomohlo. Ostatní firmy se zabývají pouze přestupky v dopravě a toto mi řešit odmítly.
  Petr Štěpán

  Petr Štěpán

  53 let, obchodní zástupce

  Živím se jako obchodní zástupce a najezdím kolem 10 000 kilometrů měsíčně. Rodina je na mém ježdění existenčně závislá a právě projekt nezaplatim.cz mi zachránil řidičský průkaz v případě, se kterým bych si sám nikdy neporadil - policejní Passat mi na prázdné dálnici ve 2 v noci naměřil 182 km/h. Tato investice se mi tedy mnohonásobně vyplatila.
 • Lenka Válková

  Lenka Válková

  34 let, asistentka velkoobchodu

  Dříve jsem si neuměla představit, že je možné se postavit nesmyslné policejní buzeraci a tahání peněz z lidí, kteří se vlastně ničím reálným neprovinili. Až u kluků z nezaplatim.cz jsem našla zastání a jistotu, že pro mou ochranu udělají maximum.
  Zdeněk Keclík

  Zdeněk Keclík

  36 let, tiskař

  Pracuji v zahraničí a každý víkend jezdím domů. Už mě nebavilo sledovat, za jakým sloupem se schovávají pitomci v placatých čepicích, nebo jestli mi neujela noha na plynu a já nepřekročil rychlost o závratných 10 km/h. Chci v klidu, bezpečí a bez nervů dojet domů. To se mi teď daří díky nezaplatim.cz.
 • Pavel Smrček

  Pavel Smrček

  35 let, manažer logistiky

  Pro mou pracovní pozici je nezbytný řidičský průkaz. S ohledem na "práci" policie, jsem se rozhodl zainvestovat do své ochrany prostřednictvím projektu nezaplatim.cz a rozhodně tohoto kroku nelituji. Poměr cena/výkon řadí tuto službu mezi mé standardní pracovní pomůcky.
  Jiří Ryšavý

  Jiří Ryšavý

  37 let, živnostník

  Jako bývalý řidič z povolání, jsem měl mnohokrát tu "čest" okusit metody policistů čihajících za bukem na sebemenší chybičku na vlastní kůži. Všechny nesmyslně uložené sankce se týmu podařilo smést úředníkům ze stolu. S nezaplatim.cz mám zkrátka klid.
 • Jitka Chaloupková

  Jitka Chaloupková

  31 let, Lahůdky Brno

  Denně jsem v osobním kontaktu s našimi zákazníky. To mimo jiné obnáší neustálé cestování a hledání místa k zaparkování v městském provozu. Často bohužel narážím na nesmyslná dopravní značení a přehnanou aktivitu městské policie. Díky službám nezaplatim.cz se mohu lépe soustředit na produktivní práci pro svou firmu, a neztrácet čas tam, kde to není třeba.
  Jan Ježek

  Jan Ježek

  38 let, taxikář

  Jako pražský taxikář se denně potýkám se stovkami pastí na řidiče v podobě úsekového měření, automatických radarů, kamer a tak dále. Na nekonečné placení výpalného nemám prostředky a na vedení desítek správních řízení nemám čas. Se službami týmu nezaplatim.cz nemusím řešit ani jedno, věci jim pouze předávám a dál se o nic nestarám.