Proč my?

Na rozdíl od ostatních Vám zajistíme kvalifikované zastoupení v řízení o jakémkoliv přestupku – nespecializujeme se pouze na přestupky v dopravě.

Na rozdíl od ostatních, kteří aplikují šablonovitá řešení a postupy, klientovi garantujeme individuální přístup, maximálně zohledňující konkrétní specifika jeho případu. Naším cílem není být největším, ale nejkvalitnějším poskytovatelem služeb v oblasti přestupkového řízení.

Všechny případy řeší kvalifikovaní odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti správního práva.
Nejsme anonymní internetový projekt nebo účelově založený spolek se sídlem v paneláku. Náš projekt byl pro vybrané klienty spuštěn v roce 2013. Po zjištění, že naše úspěšnost neklesá pod 90 %, přicházíme v červenci 2015 na trh s komerční nabídkou.

Na rozdíl od ostatních Vám neslibujeme nereálné cíle v podobě absolutní úspěšnosti ve všech myslitelných případech. Jednoznačně však garantujeme kvalitní služby na úrovni renomované advokátní kanceláře, ovšem za zlomek její ceny. Budeme Váš přestupek řešit stejně, jako bychom řešili svůj vlastní.

V klientské zóně můžete sledovat a spravovat veškeré údaje týkající se Vašeho účtu (předplatné služby, počet a stav aktuálně řešených případů apod.).

V případě neúspěchu hradíme pokutu a náklady řízení za Vás. Za každý bod v bodovém systému vyplácíme odškodné ve výši 1500,- Kč.