Blog

Komu pomáhá MikeJePán?

23. června 2019 12:15:54 | nezaplatim.cz |
blog_clanek02_komu-pomaha-mike-je-pan_foto.jpg
Přesněji řečeno pojisteninapokuty.cz

V pravém slova smyslu nepomáhá nikomu. Mike Pán (dříve Mikael Oganesjan) je bývalý youtuber, provokatér a tvář služby Pojištění na pokuty. Spolu s Petrem Kocourkem zakládají různé společnosti, které mají budit dojem služeb poskytující ochranu řidičům (mimo jiné).

Kdo by neznal agresivní marketing mladíka s prořízlými ústy a bezbřehou drzostí vůči policistům a strážníkům (především těm z MP Praha)? Pokud bychom měli uvěřit tomu, co tento chlapík tvrdí, tak „jeho“ společnost(i) dovolují páchat komukoliv, kdo si zaplatí jeho služby, prakticky jakékoliv přestupky, přičemž o tisíce spokojených klientů pečuje řada skvělých právníků, v čele s touto (bývalou) hvězdou české youtube scény.

Jak asi správně tušíte, pravda bude zřejmě malinko jiná. Pan Mike svým přístupem ve stylu psa utrženého ze řetězu, který se snaží pokousat co nejvíc policajtů, vrhá pochopitelně špatné světlo na všechny společnosti či právní zástupce, kteří k obraně svých klientů přistupují poctivě a individuálně. V další řadě pak vyvolává přehnanou averzi orgánů vůči těmto službám obecně. A to neprospívá skutečně nikomu.

Ve finále jsme ale za tohoto pána rádi a tímto mu chceme vyjádřit dík za to, jak dobře zastupuje své klienty. Poté, co mnozí z nich zjišťují, jak se věci skutečně mají, jsou rádi když narazí na skutečně profesionální ochranu před pokutami od nezaplatim.cz

Tak tedy, Miku díky!